Cleveland-Cliffs призупиняє роботи з видобутку залізної руди на двох об’єктах

Найбільший американський виробник ЗРС зіткнувся з проблемами в реалізації власної продукції

Американська компанія Cleveland-Cliffs  в четвер заявила про тимчасове призупинення роботи двох підприємств через низький попит на залізну руду серед металургів. В щомісячному прес-релізі виробника залізорудних котунів йдеться мова про об’єкти «Northshore» в штаті Мінессота та «Tilden» в штаті Мічіган.

Перший об’єкт, який зупинився цього тижня має відновити роботу в серпні, а другий вже в липні. Плани компанії можуть змінитися в залежності від ринкової кон’юктури. На даний момент підприємства продовжують відвантаження сировини для потреб металургійної галузі за попередніми контрактами, але зупинка роботи «Northshore»  вже викликала перебої у роботі гірничо-збагачувального комбінату Hibbing Taconite (штат Огайо), який також знаходиться у власності Cleveland-Cliffs  та є ядром бізнесу з виробництва котунів.

Голова Ради директорів та виконавчий директор компанії Лоуренцо Гонкалвеш заявив: «Ми оцінили ринкову кон’юктуру  та надзвичайні умови виробництва сталі в Північній Америці. Коли наші клієнти з металургійного сектору раціоналізують роботу власних  потужностей , ми приймемо рішення про відновлення виробництва залізної руди протягом першої половини року. Зміни торкнуться також розробки нових родовищ та модернізації виробничих  потужностей на старих. Ми припиняємо роботу в цьому напрямку до кінця 2020.  Після того, як  ситуація на ринку сталі в Сполучених Штатах та Канаді  покращиться, Cleveland-Cliffs зможе швидко перезапустити і наростити виробництво.»

Об’єкт Northshore Mining, раніше відомий як Reserve Mining, знаходиться в Сілвер-Бей, штат Міннесота, поблизу озера Суперіор, компанія отримала контроль над ним у 1994 році. Tilden розташована на Верхньому півострові Мічигану і знаходиться у власності Cliffs з 2017 року. Новина про закриття об’єктів спричинила падіння ціни акцій компанії на 15,4% до 3,52 USD за акцію.

Нагадаємо, компанія стала першою серед світових лідерів галузі, яка закрила власні потужності не через обмеження з боку уряду. Раніше про можливість переходу на обмежений режим роботи повідомляла бразильська Vale та деякі австралійські компанії.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Схожі записи

Сьогодні професійне свято відзначають геологи. Люди, які не припиняють працювати попри вибухи, ракетні обстріли. Які добувають корисні копалини задля перемоги України

Зараз кожен із нас захищає країну як може: на передовій зі зброєю в руках, в інформаційному полі, в ТрО та

Читати далі