Gibb River Diamonds може стати найбільшим виробником алмазів у світі

Компанія планує перезапустити алмазний проект “Ellendale”, який може вивести її на перші позиції з видобутку алмазів

Вид на гірничий майданчик “Blina”. Джерело: australianmining.com.au

Гірничодобувна компанія Gibb River Diamonds може стати одним з найбільших світових виробників алмазів завдяки придбанню у грудні 2019 році і  перезапуску алмазного проекту “Ellendale” у Західній Австраліїї, що славиться своїми рідкісними прозорими жовтими алмазами, запуск якого планується вже у 2020 році. Слід зазначити, що і як для решти світу, рідкість родовищ алмазів відзначається і для Австралії, де родовища цього дорогоцінного каменю можна буквально перерахувати на пальцях. Посилити позиції Gibb River Diamonds може закриття алмазного проекту “Argyle” компанії Rio Tinto, який видобував рожеві і червоні алмази.

Gibb River Diamonds очолює виконавчий директор Джим Річардс, колишній геолог з 26-річним досвідом розвідки, який має хист знаходити приховані ресурси, що підтверджено його керівництвом команди, яка виявила родовище заліза, що належить BHP, у Пілбарі, Західна Австралія, більше десяти років тому. У Gibb River Diamonds Річардс вирішив вдихнути нове життя в алмазний проект “Ellendale” у Західній Австралії, який перебуває в стані підтримки після зупинки виробництва у 2015 році.

“Я особисто вважаю, що попередні оператори допустили помилку, коли робили ставку на обсяги виробництва, тоді як повинні звернути увагу на додану вартість продукції і забезпечення довговічності видобутку”, – розповідає Річардс у інтерв’ю Australian Mining.

Адже гірничий майданчик “West Kimberley” проекту “Ellendale” раніше постачав половину найцінніших у світі жовтих алмазів, у тому числі найпрестижнішому світовому ювелірному виробнику Tiffany & Co.

Вишукані, унікальні жовті діаманти, проекту “Ellendale”,  у Західній Австралії. Джерело: www.gibbriverdiamonds.com

 

Особливу цікавість викликають алювіальні поклади “Blina” на заході “Ellendale”, які так би мовити можна видобувати “лопатою”. Побудувавши вигідну комерційну операцію з видобутку алмазів на “Ellendale”, Gibb River Diamonds планує випустити на ринок і продати унікальні фантазійні жовті діаманти, які вона відновлюватиме.

“Це наша середньострокова мета і розумна інвестиція. Ми прагнемо створити найбільший у світі розкішний бренд алмазів”, – говорить Річардс.

Відновлення проекту “Ellendale” отримало повну підтримку уряду Західної Австралії, підтвердженням чого є присудження урядом Західної Австралії договору оренди “Ellendale” для Gibb River Diamonds за державною програмою стимулювання розвідувальних робіт (EIS).

Слід зазначити, що хоча економічне коливання ринку алмазів через пандемію СOVID-19 та жорстоку війну цінову війну на нафту не допомагає отриманню інвестиційного капіталу Gibb River Diamonds, необхідного для перезапуску виробництва “Ellendale”, Річардс впевнений у амбіціях компанії.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Схожі записи

Коментарі та зауваження до Методики визначення початкової вартості спеціальних дозволів

Анотація НАДПУ дякує Держгеонадрам за розроблення оновленої Методики визначення початкової ціни продажу на аукціоні спеціального дозволу на право користування надрами

Читати далі