Gibb River Diamonds може стати найбільшим виробником алмазів у світі

Компанія планує перезапустити алмазний проект “Ellendale”, який може вивести її на перші позиції з видобутку алмазів

Вид на гірничий майданчик “Blina”. Джерело: australianmining.com.au

Гірничодобувна компанія Gibb River Diamonds може стати одним з найбільших світових виробників алмазів завдяки придбанню у грудні 2019 році і  перезапуску алмазного проекту “Ellendale” у Західній Австраліїї, що славиться своїми рідкісними прозорими жовтими алмазами, запуск якого планується вже у 2020 році. Слід зазначити, що і як для решти світу, рідкість родовищ алмазів відзначається і для Австралії, де родовища цього дорогоцінного каменю можна буквально перерахувати на пальцях. Посилити позиції Gibb River Diamonds може закриття алмазного проекту “Argyle” компанії Rio Tinto, який видобував рожеві і червоні алмази.

Gibb River Diamonds очолює виконавчий директор Джим Річардс, колишній геолог з 26-річним досвідом розвідки, який має хист знаходити приховані ресурси, що підтверджено його керівництвом команди, яка виявила родовище заліза, що належить BHP, у Пілбарі, Західна Австралія, більше десяти років тому. У Gibb River Diamonds Річардс вирішив вдихнути нове життя в алмазний проект “Ellendale” у Західній Австралії, який перебуває в стані підтримки після зупинки виробництва у 2015 році.

“Я особисто вважаю, що попередні оператори допустили помилку, коли робили ставку на обсяги виробництва, тоді як повинні звернути увагу на додану вартість продукції і забезпечення довговічності видобутку”, – розповідає Річардс у інтерв’ю Australian Mining.

Адже гірничий майданчик “West Kimberley” проекту “Ellendale” раніше постачав половину найцінніших у світі жовтих алмазів, у тому числі найпрестижнішому світовому ювелірному виробнику Tiffany & Co.

Вишукані, унікальні жовті діаманти, проекту “Ellendale”,  у Західній Австралії. Джерело: www.gibbriverdiamonds.com

 

Особливу цікавість викликають алювіальні поклади “Blina” на заході “Ellendale”, які так би мовити можна видобувати “лопатою”. Побудувавши вигідну комерційну операцію з видобутку алмазів на “Ellendale”, Gibb River Diamonds планує випустити на ринок і продати унікальні фантазійні жовті діаманти, які вона відновлюватиме.

“Це наша середньострокова мета і розумна інвестиція. Ми прагнемо створити найбільший у світі розкішний бренд алмазів”, – говорить Річардс.

Відновлення проекту “Ellendale” отримало повну підтримку уряду Західної Австралії, підтвердженням чого є присудження урядом Західної Австралії договору оренди “Ellendale” для Gibb River Diamonds за державною програмою стимулювання розвідувальних робіт (EIS).

Слід зазначити, що хоча економічне коливання ринку алмазів через пандемію СOVID-19 та жорстоку війну цінову війну на нафту не допомагає отриманню інвестиційного капіталу Gibb River Diamonds, необхідного для перезапуску виробництва “Ellendale”, Річардс впевнений у амбіціях компанії.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Схожі записи