Голова Ради директорів «Металоінвесту» пішов з життя у віці 52 років

Причиною смерті могла бути двостороння пневмонія

Андрій Варичев, генеральний директор російської гірничометалургійної компанії «Металоінвест», помер у понеділок у віці 52 років після важкої хвороби, про що йдеться у повідомленні компанії. З 2009 року Варичев був генеральним директором «Металоінвесту», одного з найбільших світових виробників залізної руди. Він хворів на форму пневмонії, яка часто є супутнім синдромом нового коронавірусу. Однак інше джерело, близьке до керівництва компанії , говорить, що Варичев підтвердив негативний результат тесту на вірус.

Першим про смерть Варичева повідомив російський Forbes. Топ-менеджер проходив лікування в одній з приватних московських клінік. Останні дні Варичев був підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Варичев закінчив Московський авіаційно-технологічний інститут, працював в НВО «Енергія» ім. Сергія Корольова, з 1991 року працював в металургійній галузі. У 2006 р він прийшов в «Металоінвест» на посаду комерційного директора. До цього він працював в його структурах: був гендиректором Михайлівського ГЗК (найбільший видобувний актив компанії в Курській області), першим заступником і заступником гендиректора з комерційних питань «Уральської сталі».

«Пішов блискучий керівник, вольовий професіонал і, головне, близька мені людина. На жаль, Андрій покинув нас в молодому віці і на піку своєї кар’єри », – заявив Усманов.

Виконуючим обов’язки гендиректора «Металлоінвесту» призначений Назім Ефендієв. Ефендієв, який закінчив Військовий інститут іноземних мов і Академію народного господарства за програмою MBA, як і Варичев, прийшов в «Металоінвест» з «Уральської сталі», де він працював керуючим директором. У 2011-2012 роках він був заступником гендиректора «Металлоінвесту» по взаємодії з органами державної влади, а з березня 2012 року став першим заступником гендиректора і комерційним директором.

Нагадаємо, що «Металоінвест» є одним з найбільших світових виробників та найбільшим російським виробником залізорудної продукції , що на 100% належить USM Holdings Алішера Усманова та партнерів. Найбільші активи холдингу – технологічні Лебединський і Михайлівський ГЗК та «Уральская сталь».

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Схожі записи

Один з найбільших світових золотодобувачів може втратити свій золоторудний об’єкт

Уряд Папуа-Нової Гвінеї відмовляється продовжувати спеціальну гірничу оренду Barrick Niugini на експлуатацію золотодобувної шахти “Porgera” Фото: Уряд Папуа-Нової Гвінеї (PNG) бере

Читати далі