Індійська добувна галузь просить про звільнення від виплати експортного мита

Гірники звернулися до органів влади з проханням звільнити їх від сплати 30% експортного тарифу

Джерело:SteelGuru.com

Представники індійської гірничодобувної галузі виступили з терміновим зверненням до міністра фінансів з вимогою звільнити їх від сплати 30% експортного мита на руду з вмістом Fe в 62%. Це дасть змогу промисловцям заробляти в валюті додаткові 250 млрд рупій, а уряду отримувати на 50 млрд рупій більше в вигляді роялті, зборів з місцевих та національних податків на видобуток.

Лобісти з Федерації індійської добувної промисловості (FIMI) представили міністру фінансів Нірмалі Сімараману меморандум, в якому ідеться мова про недостатній рівень попиту з боку вітчизняних металургійних підприємств. Конкурентний експорт сировини має вирішити проблему з виручкою. На даний момент на відвалах індійських залізорудних об’єктів зберігається 162 млн тонн сировини, з яких 50 млн тонн можливо відпправити на експорт протягом поточного фінансового року. За нинішніми ринковими цінами на залізну руду, індійські гірники можуть заробити майже 1,25 трлн рупій.

«Найшвидша монетизація накопичених запасів руди стане основним внеском в справі спасіння економіки. Китай відкрив свої сталеливарні заводи, і вони почали купувати залізну руду. Це гарний час для нас, щоб вийти на цей ринок. Оскільки в країні є запаси залізної руди в обсязі 162 млн тонн залізної руди, то експорт не буде проблемою.Гірничодобувна галузь країни майже зупинилась, необхідно терміново розробляти заходи з утримання на плаву виробників» – заявив генеральний секретар FIMI Б.К.Бхатія.

Федерація також закликала уряд країни відкласти виплату всіх податкових боргів підприємствами гірничодобувної галузі як мінімум на рік, до 31 березня 2021. Завдяки цьому мораторію, компанії зможуть впоратися з витратами при низькому рівні виробництва та пережити складні часи.

Майже всі світові виробники переорієнтували напрямки постачання ЗРС до Китаю, в тому числі і українські. Можна прогнозувати, що конкуренція на цьому рику посилиться в середині другого кварталу, коли більшість виробників адаптує власні логістичні ланцюжки, що призведе до значного зниження ф’ючерсних цін на Далянській та Сінгапурській товарних біржах.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Схожі записи

Добувна промисловість 2020: ентузіазм та мудрість. Головне з дослідження PriceWaterhouseCoopers

«Велика четвірка» аудиторських компаній регулярно публікує річні звіти, в яких  фундаментально аналізується глобальний сировинний ринок. Нещодавно PriceWaterhouseCoopers (PWC) випустили свій

Читати далі