Мексика знизить видуботок нафти на 100 тис. барелів, – президент Андрес Мануель Лопес Обрадор

Допомогти Мексиці в зниженні видобутку нафти пообіцяв Дональд Трамп

Фото: Bnamericas 

Мексика згодилася знизити добовий об’єм видобутку нафти на 100 тисяч барелів. Про це повідомив президент країни Андрес Мануель Лопес Обрадор. Це чверть від обсягів, що вимагалися в рамках згоди ОПЕК+. Ключовим стали гарантії допомоги від президента США Дональда Трампа, який пообіцяв скоротити додаткові 250 тис. барелів на добу, що значно послабить тиск на мексиканську нафтогазову галузь. 

Сьогоднішня пресконференція президента Мексики може поставити крапку у фінальній згоді ОПЕК+, що днями стала головною новиною у світовій економіці. Андрес Мануель Лопес Обрадор повідомив, що Мексика знизить видобуток нафти на 100 тис. барелів на добу. Це у 4 рази менше, ніж того вимагали учасники зустрічі ОПЕК+, проте на допомогу країні згодився Дональд Трамп. Президент США пообіцяв знизити власний видобуток додатково на 250 тис. барелів на добу.

«Я розмовляв з президентом Трампом, ми дійшли згоди знизити видобуток на 100 тис. барелів на добу. США пообіцяли додатково скоротити видобуток на 250 тис. барелів на добу, аби допомогти Мескиці», – повідомив Обрадор на пресконференції. За його словами, на зустрічі ОПЕК+ від Мексики вимагали такого ж скорочення, як і від Саудівської Аравії та Росії, але 23% виявилися надто важкими для країни.

Про відмову Мексики йти на угоду ОПЕК+ повідомили профільні міністерства Кувейту та Азербайджану. Представники зазначили, що Мексика не погодилася на трьохетапне зниження видобутку на 400 тис. барелів на добу. До згоди також відмовилися долучитися Бразилія та Канада, які згодом переглянули позицію.

Нагадаємо, в ОПЕК повідомили, що на скорочення видобутку нафти погодилися усі країни, окрім Мексики. В організації підкреслили, що доля цієї угоди залежить виключно від рішення Мексики. Росія, Саудівська Аравія та лідери країн ОПЕК+ домовилися про безпрецедентне скорочення видобутку нафти в 10% від світових об’ємів.

Раніше повідомлялося, що міністри країн ОПЕК+ не змогли домовитися про обмеження видобутку нафти. Тоді принципову позицію зайняла Росія, відмовившись від будь-яких обмежень видобутку, на чому наполягала Саудівська Аравія.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Схожі записи

В Україні створили новий науково-дослідницький центр титанової продукції

У «Велта Тітаніум Металл» сфокусуються на виготовленні кінцевих виробів з металічного титану Генеральний директор ТОВ ВКФ «Велта» Андрій Бродський оголосив про

Читати далі

Екологічні зміни в добувній галузі

Цей пленарний тиждень у Верховній Раді відзначився бурхливим обговоренням законопроекту № 4165 «Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення». Безперечно,

Читати далі