Національна Асоціація Добувної Промисловості України долучилася до створення нового Кодексу про надра

НАДПУ взяла участь у зустрічі профільних бізнес-спільнот та державних органів влади щодо кодифікації, оптимізації та гармонізації законодавчої бази у сфері надрокористування. Питання нової редакції Кодексу України про надра було актуалізовано указом Президента України №874/2019 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 грудня 2019 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки».

Виконавча директорка НАДПУ Оксана Оринчак вітає початок злагодженої та фахової роботи над розв’язанням багаторічних проблем добувної промисловості України. «Впевнена, новий Кодекс про надра встановить рівні та прозорі правила гри для всіх надрокористувачів та перетворить добувну промисловість на один із драйверів української економіки», – відзначила Оксана Оринчак.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Схожі записи

Розвиток мінерально-сировинної бази має стати пріорітетом для уряду та бізнесу

Національна Асоціація Добувної Промисловості України взяла участь у слуханнях публічного звіту голови Державної служби геології та надр України Романа Опімаха.

Читати далі

НАДПУ презентує реформу надрокористування: 7 перших кроків і результатів

Ідеї та рішення, які пропонує Національна Асоціація добувної промисловості України, здатні змінити країну на краще: надрокористування стане більш сучасним, прозорим

Читати далі