У Американській торговельній палаті презентували data-room потенційним інвесторам

Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах закликав представників бізнесу скористатися наданою геологічною інформацією та гарантував чесні і прозорі правила проведення торгів.

У Американській торговельній палаті відбулася зустріч очільника Держгеонадр Романа Опімаха із компаніями-членами Палати. Під час заходу голова Служби презентував бізнесколам Інвестиційний атлас надрокористувача та бета-версію онлайн data-room геологічної інформації. Він нагадав, що, у рамках проголошеної Урядом політики відкритих дверей у сфері надрокористування, триває робота по лібералізації доступу до геолого-фізичних даних.

«Тут ми реалізували серйозні дієві кроки з метою спростити доступ до інформації та залучити більше інвестицій в українське видобування. Два тижні тому запустили Інвестиційний атлас надрокористувача, наразі він включає 85 площ, які можуть бути виставлені на найближчі аукціони — відповідно до графіку їх проведення, – нагадав Роман Опімах. – Ділянки розподілені на категорії за видами корисних копалин. Інвестори протягом двох місяців можуть ініціювати обраний із Атласу об’єкт на відкритий аукціон. Також ми запрошуємо надрокористувачів надавати свої пропозиції і номінувати на електронні торги ділянки, які не увійшли до Атласу». За словами спікера, Держгеонадра дотримується позиції, що всі ліцензії на нові ділянки повинні видаватися виключно через аукціони та конкурси.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Схожі записи

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПРО НАДРА

Перехід від традиційної вуглеводневої енергетики до “зеленої” починається і закінчується металом. Можна сперечатися як про темпи, так і про масштаби

Читати далі