У Китаї виявлено велике родовище природного газу

Китайська національна нафтогазова корпорація (China National Petroleum Corporation, CNPC) розвідала родовище в південно-західній провінції Сичуань

Фото: rupec.ru

Потенційні запаси природного газу в селищі округу Суйнін можуть перевищувати 1 трлн кубічних метрів. Родовище розташоване в центральній частині Сичуаньської западини, що є основним газовидобувним районом у КНР. Видобуток тут здійснює “дочка” CNPC – PetroChina Southwest Oil and Gasfield Company.

Загальний обсяг запасів природного газу в родовищах, де надрокористувач має право вести розвідку і розробку, становить 30 трлн кубічних метрів. Компанія відповідає за постачання газу на більш ніж тисячу великих і середніх промислових підприємств. Зокрема CNPC забезпечує енергоресурсом близько 20 млн домогосподарств і близько 10 тис об’єктів житлово-комунального господарства на південному заході Китаю.

Чиновники повідомили, що того ж дня обсяг видобутку газу зі свердловини “Пентань-1” завглибшки 6376 метрів, розташованої в селищі Тяньбао повіту Даін міського округу Суйнін, сягнув 1,22 мільйона кубічних метрів. Це стало важливим досягненням компанії у сфері геологорозвідувальних робіт.

Нагадаємо, у китайського уряду є плани до 2040 року подвоїти власний видобуток природного газу. Згідно з прогнозом консалтингового агентства Wood Mackenzie, виробництво “блакитного палива” в КНР зросте з 149 млрд кубометрів у 2018 році до 325 млрд кубометрів у 2040-му.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Схожі записи

Рекультивація земель в добувній промисловості: що це таке і чому вона настільки важлива?

Екологічні проблеми, пов’язані із закриттям гірничодобувних і гірничопереробних підприємств, вимагають нових підходів до екологічної реабілітації регіонів. Дотримання екологічних стандартів в

Читати далі