В Україні з’явився приватний гірничо-металургійний університет. Його засновником стала міжнародна група компаній «Метінвест

Новий вищий навчальний заклад «Метінвест Політехніка» знаходиться у Маріуполі. Виш готуватиме фахівців з матеріалознавства, металургії, комп’ютерних наук, автоматизації виробничих процесів, економіки, екології, хімічних технологій та інженерії, архітектури і цивільної інженерії, охорони праці та гірничої справи.

Науково-освітній комплекс включатиме: середню освіту з технічним нахилом, спеціальну передвищу освіту (молодший бакалавр), вищу освіту (бакалавр і магістр), другу вищу освіту і підвищення кваліфікації.

Перший набір 200 студентів бакалаврату планується розпочати у 2022 році. Вступати до вишу зможуть випускники школи, які мають намір здобути вищу освіту. Очікується, що навчання триватиме від 3 до 5,5 років.

У перспективі на базі «Метінвест Політехніка» планується створити науково-виробничий центр, який займатиметься науковою, інноваційною та міжнародною діяльністю.

“Університет отримує ліцензії тільки на актуальні та перспективні технічні спеціальності. Навчальні програми розробляються з урахуванням сучасних вимог бізнесу і найкращих світових практик. Над ними працюють 11 докторів і 18 кандидатів наук. У розробці програм бере участь Європейське співтовариство з охорони праці (ESOSH). Навчання будується за принципом дуальної освіти: з третього курсу теоретичні знання підкріплюються практичними заняттями і стажуванням на підприємствах Метінвесту”, – сказано в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що в інших діючих українських вишах нової техніки для відпрацювання практичних навичок студентів немає.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Схожі записи

НАДПУ презентує реформу надрокористування: 7 перших кроків і результатів

Ідеї та рішення, які пропонує Національна Асоціація добувної промисловості України, здатні змінити країну на краще: надрокористування стане більш сучасним, прозорим

Читати далі

Енергетична криза: як виник дефіцит вугілля, якщо за запасами Україна займає 7 місце у світі?

На складах теплоелектростанцій (ТЕС) і теплоелектроцентралей (ТЕЦ) України критично низькі запаси вугілля. Такі повідомлення з кінця січня і початку лютого

Читати далі

“Останній акорд Трампа”: послаблення екологічних норм та акцент на видобуток

Перш ніж покинути Білий Дім, адміністрація президента США Дональда Трампа, активно намагається послабити екологічні норми щодо видобутку корисних копалин, розширити

Читати далі