В Україні з’явився приватний гірничо-металургійний університет. Його засновником стала міжнародна група компаній «Метінвест

Новий вищий навчальний заклад «Метінвест Політехніка» знаходиться у Маріуполі. Виш готуватиме фахівців з матеріалознавства, металургії, комп’ютерних наук, автоматизації виробничих процесів, економіки, екології, хімічних технологій та інженерії, архітектури і цивільної інженерії, охорони праці та гірничої справи.

Науково-освітній комплекс включатиме: середню освіту з технічним нахилом, спеціальну передвищу освіту (молодший бакалавр), вищу освіту (бакалавр і магістр), другу вищу освіту і підвищення кваліфікації.

Перший набір 200 студентів бакалаврату планується розпочати у 2022 році. Вступати до вишу зможуть випускники школи, які мають намір здобути вищу освіту. Очікується, що навчання триватиме від 3 до 5,5 років.

У перспективі на базі «Метінвест Політехніка» планується створити науково-виробничий центр, який займатиметься науковою, інноваційною та міжнародною діяльністю.

“Університет отримує ліцензії тільки на актуальні та перспективні технічні спеціальності. Навчальні програми розробляються з урахуванням сучасних вимог бізнесу і найкращих світових практик. Над ними працюють 11 докторів і 18 кандидатів наук. У розробці програм бере участь Європейське співтовариство з охорони праці (ESOSH). Навчання будується за принципом дуальної освіти: з третього курсу теоретичні знання підкріплюються практичними заняттями і стажуванням на підприємствах Метінвесту”, – сказано в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що в інших діючих українських вишах нової техніки для відпрацювання практичних навичок студентів немає.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Схожі записи

Світ продовжує змінюватися: чи встигаємо ми за ним?

Переорієнтація світової економіки на безвуглецеве виробництво набирає обертів, викликаючи різкі зміни у нафтогазовій і вугільній галузях: кількість нафтогазових свердловин зменшується

Читати далі

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПРО НАДРА

Стабільність розвитку світової економіки у цілому і окремо взятої країни залежить від багатьох факторів, із яких забезпеченість мінеральними ресурсами грає

Читати далі