«Велта» відвантажить титанову руду до США на $100 млн

ТОВ ВКФ «Велта» підписала 5-річний контракт на поставку ільменіту вартістю $100 млн. для потреб північноамериканського ринку з Traxys Group. Це глобальна група, яка здійснює операції на світових товарно-сировинних ринках.

«Велта» працює на американському ринку 7 років. «З огляду на те, що Північна Америка є одним з найбільш сталих та швидкозростаючих ринків, ми прийняли рішення про перехід до довгострокового контракту, який додасть стабільності у роботі компанії» – прокоментував Андрій Бродський, генеральний директор компанії «Велта».

Він також відмітив, що «Головна конкурентна перевага компанії «Велта» полягає в тому, що ми є виробником якісної та високотитаністої сировини, яка на сьогодні має статус дефіцитної у світі та є затребуваною на ринку США».

Ілай Скорніцьки (Eli Skornicki), голова підрозділу промислових металів компанії Traxys, заявив, що «Пігмент двоокису титану є ключовим бізнесом нашої групи. Ми повністю задоволені співпрацею з таким професійним та надійним партнером, як «Велта».

Кінцевим споживачем за контрактом є компанія Chemours (у минулому DuPont), один з найбільших світових виробників двоокису титану. Бренд Ti-Pure™ – інноваційна розробка компанії для задоволення зростаючого попиту у світі на високоякісний TiO₂, це яскравіші та більш ефективні пігменти для ринків лакофарбового покриття, пластмас і ламінатів. Річні продажі компанії перевищують $6,5 млрд.  Кількість працівників складає понад 7000 у всьому світі.

Traxys, штаб-квартира якої знаходиться в Люксембурзі, є трейдером сировинного товару у секторах металів та природних ресурсів. Понад 400 співробітниками у більш ніж 20 офісах по всьому світу надають послуги з логістики, маркетингу, дистрибуції, управління ланцюгами поставок та торгівлі. Річний оборот компанії перевищує $7 млрд.

ТОВ ВКФ «Велта» з 2012 року веде видобуток та переробку титанової сировини у Кіровоградській області на Бирзулівському родовищі. Також, компанія володіє ліцензією на промислову розробку Лікарівського родовища-аналога. З 2012 по 2019 рік «Велта» видобула 1 000 000 тонн ільменіту. Загальна кількість створених робочих місць – понад 500. «Велта» є засновником дослідницького центру Velta RD Titan, де науковці працюють над створенням нових методів переробки титанової сировини.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Схожі записи

Екологічні зміни в добувній галузі

Цей пленарний тиждень у Верховній Раді відзначився бурхливим обговоренням законопроекту № 4165 «Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення». Безперечно,

Читати далі